Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

  • Hizmetlerimiz

İskenderun Ekspres Nakliyat yıllardır evden eve nakliyat taşımacılığını maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak gerçekleştirmiştir. Lider nakliyatta diğer nakliyat firmalarında olmayan en önemli şey her şeyi zamanında ve düzenli bir şekilde sıraya koyarak çalışmasıdır. Bu sayede taşıma sektöründe lider konuma olmayı başardık..

Öncelikle taşınacak yere gelip eşyalarınızı eksperlerimiz ile inceliyor ve bir fiyat çıkartıyoruz daha sonra anlaşma sağlanırsa müşteri ile bir sözleşme yaparak işe koyuluyoruz. Ekspertizin yapılmasının sebebi fiyat biçmek, taşınacak mallara uygun araç temin etmek ve taşıma işini gerçekleştirecek eleman sayısını belirlemektir.

Eşyalarınızı gerekirse demonte ederek yerinden alıyor, gerekli paketleme, sarma vb. işlemleri yaparak güvenli bir şekilde araçlarımıza naklederek taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde eşyanın taşındığı yerde de monte işlemleri tarafımızdan yapılıyor.

Taşıma işleminde sizin tek yapmanız gereken özel eşyalarınızı kaldırmak ve de buzdolabı vs. elektronik eşyalarınızı 1 gün önceden fişten çekmek-çalıştırmamak.

Bürodan Büroya  Nakliyat

 

 

İskenderun Ekspres Nakliyat sektörde gösterdiği başarıyı büro taşımacılığında da göstererek büro taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle büro taşımacılığı için expert eleman gelerek büroyu inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. eğer anlaşılırsa İskenderun Ekspres Nakliyat  Karakardeşler'ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Karşılıklı sözleşme yapılarak, taşıma günü büro görevlileri elemanlarla değil direkt olarak İskenderun Ekspres Nakliyat ın formeni ile muhataptır. taşıma günü taşımanın daha seri ve rahat olması için büro oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır.

Tüm büro eşyaları Avrupa'dan ithal pet graft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine de oda sahibinin ismi yazılır. Tüm bu güvenli hizmete rağmen İskenderun Ekspres Nakliyat tedbiri elden bırakmayarak taşınan büroyu sigortaya (müşterinin kabul etmesi durumunda) tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis İskenderun Ekspres Nakliyat  ile değil direkt olarak sigorta acentesi ile muhataptır (sigorta yapılması durumunda). Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü büro görevlisine formen tarafından teslim edilmektedir.

Şehirden Şehire   Nakliyat

İskenderun Ekspres Nakliyat Şehir içi ve Şehirlerarası taşımacılıkta İskenderun Ekspres Nakliyat (Adana Ekspres) kalitesini yaşamak için birçok seçeneğiniz var. Bir şehirden başka bir şehire nakliyat işleriniz olduğunda size nakliyat için bir süre veririz. Bu süre içerisinde nakliyat işleriniz tamamlanır.

Taşınacak eşyanın cinsi büyüklüğü ne olursa olsun Türkiye'nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Biz biliyoruz ki bütün taşımacılık firmaları aynı değildir. Biz sizin bireysel ihtiyaçlarınıza ofisinizi taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.